Reklama

Reklama

Polska - Słowenia. Brzęczek podał skład Orłów

Odpuszczania nie będzie - trener Jerzy Brzęczek w meczu ze Słowenią stawia na najmocniejszy skład. Wydarzeniem wieczoru jest obecność w składzie Łukasza Piszczka, który po raz ostatni zagra w narodowych barwach. Spotkanie Polska - Słowenia o godz. 20.45.

W porównaniu do meczu z Izraelem (2-1) trener Jerzy Brzęczek zdecydował się na cztery zmiany - tę informację podaliśmy już we wtorek przed południem.

Po raz ostatni w wyjściowym składzie Polaków zagra Łukasz Piszczek, który zostanie zmieniony po upływie około pół godziny. Jego miejsce zajmie najprawdopodobniej Tomasz Kędziora.

Miejsce obok Grzegorza Krychowiaka na środku pomocy zajmie Jacek Góralski, który zastąpi Krystiana Bielika. Z kolei miejsce Przemysława Frankowskiego (nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych) na skrzydle zajmie Kamil Grosicki.

Reklama

Do wyjściowego składu wraca także kapitan "Biało-Czerwonych" Robert Lewandowski, a Krzysztof Piątek mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.

Polacy mają już zapewniony awans na przyszłoroczne finały Euro. W teorii mogą dziś zapewnić sobie losowanie z pierwszego koszyka, ale taki scenariusz jest bardzo mało prawdopodobny, bowiem zakłada m.in. niemal dwucyfrowe zwycięstwo "Biało-Czerwonych".

Początek spotkania na PGE Narodowym o godzinie 20.45.

Składy na mecz Polska - Słowenia:

Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Jan Bednarek, Arkadiusz Reca - Sebastian Szymański, Grzegorz Krychowiak, Jacek Góralski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Słowenia: Jan Oblak - Petar Stojanović, Miha Blażicz, Miha Mevlja, Jure Balkovec - Rene Krhin, Jasmin Kurticz - Josip Iliczić, Jaka Bijol, Benjamin Verbicz - Tim Matavż.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL