Reklama

Reklama

Polska - Rumunia 3-1. Krzysztof Mączyński: Wszystko jest na miejscu

"Wszystko jest na miejscu, zgasło tylko światło na chwilę" - napisał Krzysztof Mączyński na Twitterze, uspokajając fanów po tym, jak doznał urazu w meczu reprezentacji Polski z Rumunią (3-1) w eliminacjach mistrzostw świata.

Mączyński należał do najlepszych zawodników na boisku. Jego trzy prostopadłe podania mogły zostać zamienione na asysty przez Roberta Lewandowskiego i Kamila Grosickiego.

Mecz zakończył się dla niego jednak już w pierwszej połowie. Po uderzeniu kolanem przez rywala był zamroczony i został przetransportowany do szpitala.

Jacek Jaroszewski, lekarz "Biało-czerwonych powiedział, że piłkarz doznał wstrząśnienia mózgu, ale badania wykluczyły poważniejsze obrażenia. Po dwóch tygodniach piłkarz będzie mógł powrócić do treningów.

Reklama

"Nie spodziewałem się tyle słów otuchy. Dziękuje za każde z osobna. Wszystko jest na miejscu, zgasło tylko światło na chwilę" - napisał na Twitterze Mączyński.

Zamieścił też swoje zdjęcie z podróży do domu.

Polacy wygrali z Rumunią na PGE Narodowym 3-1, a hat-trickiem popisał się Robert Lewandowski. W tabeli el. MŚ 2018 "Biało-czerwoni" mają sześć punktów przewagi nad Czarnogórą i Danią.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy E el. MŚ 2018

MZ

Reklama

Reklama

Reklama