Reklama

Reklama

Polska - Rumunia 3-1. Krzysztof Mączyński: Wszystko jest na miejscu

"Wszystko jest na miejscu, zgasło tylko światło na chwilę" - napisał Krzysztof Mączyński na Twitterze, uspokajając fanów po tym, jak doznał urazu w meczu reprezentacji Polski z Rumunią (3-1) w eliminacjach mistrzostw świata.

Mączyński należał do najlepszych zawodników na boisku. Jego trzy prostopadłe podania mogły zostać zamienione na asysty przez Roberta Lewandowskiego i Kamila Grosickiego.

Reklama

Mecz zakończył się dla niego jednak już w pierwszej połowie. Po uderzeniu kolanem przez rywala był zamroczony i został przetransportowany do szpitala.

Jacek Jaroszewski, lekarz "Biało-czerwonych powiedział, że piłkarz doznał wstrząśnienia mózgu, ale badania wykluczyły poważniejsze obrażenia. Po dwóch tygodniach piłkarz będzie mógł powrócić do treningów.

"Nie spodziewałem się tyle słów otuchy. Dziękuje za każde z osobna. Wszystko jest na miejscu, zgasło tylko światło na chwilę" - napisał na Twitterze Mączyński.

Zamieścił też swoje zdjęcie z podróży do domu.

Polacy wygrali z Rumunią na PGE Narodowym 3-1, a hat-trickiem popisał się Robert Lewandowski. W tabeli el. MŚ 2018 "Biało-czerwoni" mają sześć punktów przewagi nad Czarnogórą i Danią.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy E el. MŚ 2018

MZ

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama