Reklama

Reklama

Polska - Portugalia 2-3 w Lidze Narodów. Piotr Zieliński: Wiem, że trener na mnie liczy

- Zabrakło nam mądrości i utrzymania przy piłce - analizował po meczu Piotr Zieliński, pomocnik reprezentacji Polski. "Biało-Czerwoni" przegrali na Stadionie Śląskim w Chorzowie z Portugalią 2-3 w Lidze Narodów.Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Włochy w Lidze Narodów!

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Zieliński nie mógł być zadowolony, ponieważ Polacy przegrali ważne spotkanie. - Wygrana bardzo by się nam przydała i na pewno na to samo liczyli nasi kibice - przyznał zawodnik Napoli.

Z początku wydawało się, że Polacy mają wielką szansę, aby pokonać Portugalczyków, ale po strzeleniu gola oddali inicjatywę rywalom. - Zastanawiam się, czemu tak się stało. Rozmawiałem z jednym z rywali i mówił, że na początku meczu rzeczywiście ich trochę zaskoczyliśmy i nie wiedzieli jak grać. Później jednak zabrakło nam mądrości w grze i utrzymania przy piłce. Cóż, zdarzają nam się takie mecze i trzeba zrobić wszystko, żeby było ich jak najmniej - podkreśla pomocnik Napoli.

Reklama

Zieliński czuje się w kadrze coraz lepiej, bo może liczyć na wsparcie trenera Jerzego Brzęczka. - Mamy bardzo dobre relacje. Wiem, że trener na mnie liczy. Wierzę, że "rosnę" i w kadrze, i w klubie - zaznacza.

Po dwóch meczach Ligi Narodów Polacy mają jeden punkt. W niedzielę (godz. 20.45) na Stadionie Śląskim piłkarze Jerzego Brzęczka podejmują Włochów. - Mamy z czego wyciągać wnioski i mam nadzieję, że wygramy kolejne spotkanie - przyznał Zieliński.

Ze Stadionu Śląskiego PJ, MiBi, RP

Wyniki , terminarz i tabela "polskiej" grupy Ligi Narodów

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama