Reklama

Reklama

Polska - Niemcy - Zbigniew Boniek: W piłce można wygrać z każdym

- Gramy przeciwko mistrzowi świata, który jest faworytem. Natomiast w piłce można wygrać z każdym - powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek przed meczem eliminacji Euro 2016 Polska - Niemcy, który odbędzie się w sobotę o godz. 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport.

"Dobry dzień Polaków, znakomita dyspozycja wszystkich zawodników i 5 procent słabsza dyspozycja Niemców i to jest szansa naszej drużyny - dodał Boniek.

"Gramy z mistrzem świata, doceniamy ich. Zrobimy wszystko, żeby osiągnąć jak najlepszy wynik nie zapominając o tym, że naszym celem jest Francja 2016" - podkreślił prezes PZPN.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Niemcy! Początek 11 października o 20.45

Reklama

Relację można również śledzić na urządzeniach mobilnych

Kto wygra: Polska czy Niemcy?

Doradź Nawałce! Na lewej pomocy powinien wyjść ....

Do bramki najlepiej wstawić... Kliknij!

Na lewej obronie najlepszy będzie ...

Panie Adamie, atak powinien wyglądać tak!Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy