Reklama

Reklama

Polska - Niemcy: Boruc i Mila pierwsi stawili się na zgrupowaniu

Mecze polskich piłkarzy z Niemcami i Szkocją zbliżają się wielkimi krokami. Dziś rozpoczyna się zgrupowanie kadry Adama Nawałki. Jako pierwsi, już w niedzielę, stawili się na nim Artur Boruc i Sebastian Mila.

Kto wygra mecz Polska - Niemcy? Typuj!

Dzisiaj odbędzie się pierwszy trening.

W poniedziałek rano w hotelu, w którym przez półtora tygodnia będą mieszkali kadrowicze, zameldowali się Thiago Cionek i Kamil Grosicki.

Ten drugi przyleciał do Polski już w niedzielę, ale załatwiał prywatne sprawy. Podobnie jak Artur Jędrzejczyk, który Rosję opuścił w piątek, ale przed przyjazdem do Warszawy odwiedził rodzinne strony.

Reklama

Z powodu przerwy w rozgrywkach ligi rosyjskiej w ubiegłym tygodniu do Warszawy przylecieli również Maciej Rybus i Jakub Wawrzyniak. Obaj trenowali z pierwszoligowym Dolcanem Ząbki, oraz pod okiem Remigiusza Rzepki - odpowiedzialnego w reprezentacji za przygotowanie fizyczne.

- Do godziny 16 spodziewamy się w hotelu wszystkich zawodników, bo nikt nie zgłaszał opóźnienia w przybyciu. Wówczas podjęta zostanie decyzja, kto weźmie udział w wieczornym treningu, który będzie miał charakter rozruchu. Póki co nikt nie zgłaszał urazów - powiedział rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Wyjątkiem jest absencja Sebastiana Boenischa, który od kilkunastu dni zmaga się z urazem pięty. W niedzielę podjęto decyzję, że nie weźmie udziału w zgrupowaniu i nikt nie zostanie dowołany w jego miejsce.

Na zgrupowaniu w Warszawie piłkarze reprezentacji Polski będą przygotowywali się do meczów eliminacyjnych Euro 2016 z z Niemcami (11.10) i Szkocją (14.10) - oba na Stadionie Narodowym.

"Biało-czerwoni" będą trenowali na obiektach stołecznej Polonii i KS ZWAR Warszawa.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Niemcy

Relacja z meczu dla urządzeń mobilnych

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje