Reklama

Reklama

Polska - Niemcy 2-0: sukces zespołu, selekcjonera i Bońka

Polska pokonała świeżo upieczonych mistrzów świata Niemców 2-0 11 października 2014 roku i ta data będzie nowym świętem narodowym w krajowym futbolu.

Po końcowym gwizdku feta trwała długo. Dwóch kibiców w euforii straciło kontrolę nad sobą, wbiegli na murawę, ochroniarze musieli się za nimi uganiać, zanim opanowali sytuację.

Zespół Adama Nawałki bawił się w zwycięskim kole na środku boiska.

Tak się tworzy atmosfera, tak się buduje boiskową paczkę! Zwycięstwa takie jak to najlepiej cementują!

Gratulacje należą się selekcjonerowi, a także pomysłodawcy na jego zatrudnienie - Zbigniewowi Bońkowi, który był wolny od kompleksów i uważał, że polską piłkę do zwycięstw może poprowadzić właśnie pan Adam, a nie zagraniczny fachowiec za wielką kasę.

Reklama

To zwycięstwo nie gwarantuje nam jeszcze wygrania eliminacji. Po dwóch meczach Polska jest liderem z imponującym bilansem bramkowym 9-0. Pewne jest jedno - lepszego początku nie mogliśmy sobie wyobrazić.

Ze Stadionu Narodowego Michał Białoński

Mistrzowie świata pokonani! Komentuj!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy