Reklama

Reklama

Polska - Kazachstan 3-0. Pazdan: Miałem słabszy okres jak każdy

Michał Pazdan był zadowolony ze swojej postawy po zwycięstwie Polski nad Kazachstanem 3-0 w el. mistrzostw świata 2018. ​- Zagrałem w końcu normalnie, jak przyzwyczaiłem wcześniej - powiedział środkowy obrońca "Biało-czerwonych".

- Tydzień poprzedzający mecz z Danią nie był łatwy. Próbowałem innego grania, a ja jestem stworzony do prostej gry, a nie kombinowania. Cieszę się, że wreszcie ustabilizowałem formę. Miałem słabszy okres jak każdy - stwierdził Pazdan.

- Tamten mecz mi nie wyszedł, a dzisiejszy był nam potrzebny. Rozmawialiśmy o meczu w Kopenhadze z chłopakami w szatni i wszystko sobie wyjaśniliśmy - dodał.

- Jak za bardzo się chce, to czasami nie idzie, a trzeba robić swoje. Recepta na dobrą dyspozycję, to prezentować to, co się umie najlepiej - zakończył Pazdan.

Reklama

Przed Polakami, którzy z 19 punktami są liderami w grupie E, jeszcze dwa mecze - 5 października na wyjeździe z Armenią i 8 października u siebie z Czarnogórą.

Na mistrzostwa świata pojedzie zwycięzca grupy, druga drużyna zagra w barażach.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy E el. MŚ 2018

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy