Reklama

Reklama

Polska - Kazachstan 3-0. Orły liderami. Awans już w następnym meczu?

Reprezentacja Polski pokonała Kazachstan 3-0 i zrehabilitowała się za wpadkę sprzed trzech dni z Danią 0-4. Kadra Adama Nawałki może odetchnąć z ulgą. Znów prowadzi w tabeli grupy E.

Eliminacje MŚ - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę "polskiej" grupy!

Po porażce z Danią nasz zespół stracił na chwilę prowadzenie w tabeli, bo w rozegranym wcześniej w poniedziałek spotkaniu Duńczycy pokonali Ormian 4-1 i wyprzedzili naszą drużynę dzięki lepszemu bilansowi bramek.

Ekipa Nawałki potrafiła jednak szybko odpowiedzieć i pokonując Kazachów wróciła na fotel lidera. Nasza drużyna ma 19 punktów po ośmiu kolejkach i choć nie jest jeszcze pewna awansu na mundial, to zrobiła kolejny krok w drodze do celu.

Reklama

Kolejny mecz rozegramy z Armenią na wyjeździe 5 października. Jeśli wygramy, a w meczu Czarnogóra - Dania padnie remis, to będziemy mogli fetować zdobycie przepustki na mundial.

W przeciwnym razie wszystko rozstrzygnie się w ostatniej kolejce, w której podejmować będziemy Czarnogórców, a Duńczycy zagrają u siebie z Rumunami.

MZ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL