Reklama

Reklama

Polska - Kazachstan 3-0. Milik: Cieszymy się ze zwycięstwa i jedziemy dalej

- Jak zwykle miałem dużo sytuacji, ale nie zawsze wpadało - powiedział, z dużym dystansem do siebie, napastnik reprezentacji Arkadiusz Milik po wygranym (3-0) meczu eliminacji MŚ z Kazachstanem.

Eliminacje MŚ 2018 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę "polskiej" grupy!

- Bardzo się cieszę z tej bramki. Ona dużo dla mnie znaczy, bo to pierwszy gol po powrocie - rozpoczął rozmowę, z Marcinem Feddkiem z Polsatu Sport, Arkadiusz Milik.

Napastnik reprezentacji potrafił pokazać dystans do siebie. - Jak zwykle miałem dużo sytuacji, ale nie zawsze wpadało - uśmiechnął się piłkarz Napoli. 

Milik komplementował Roberta Lewandowskiego, który był jego partnerem w ataku podczas poniedziałkowego meczu. - Robert jest świetnym zawodnikiem. Lubię z nim grać - ocenił, dodając, że drużyna chciała grać kombinacyjną piłkę, bo ma do tego wykonawców.

Reklama

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że wcześniej trzeba było to zamknąć, ale się nie udało. Cieszę się, że po przerwie było lepiej - stwierdził.

- Cały czas się rozwijamy, idziemy do przodu. Cieszymy się ze zwycięstwa i jedziemy dalej - zakończył Milik.

"Biało-czerwoni" pokonali Kazachstan 3-0 w poniedziałkowym spotkaniu eliminacji MŚ. Bramki dla Polaków zdobyli Milik, Kamil Glik oraz Robert Lewandowski.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama