Reklama

Reklama

Polska - Kazachstan 3-0. Makuszewski: Trener miał wiarę we mnie

- Trener Nawałka miał więcej wiary we mnie przed tym zgrupowaniem niż ja w siebie - nie ukrywał po wygranej 3-0 z Kazachstanem Maciej Makuszewski. Piłkarz Lecha Poznań przeciwko Danii zadebiutował w reprezentacji, a przeciwko Kazachom zagrał od pierwszej minuty.

- Było sporo emocji. To wielka sprawa zagrać pierwszy raz w reprezentacji. Pierwszy raz od pierwszej minuty, bo zagrałem już w Danii. Pierwszy raz przed własną publicznością, Mazurek Dąbrowskiego, w tej drużynie, z tak świetnymi piłkarzami - mówił niezwykle uradowany zawodnik.

- Wyjść w pierwszym składzie to niesamowita sprawa. Cała rodzina była dziś na spotkaniu, wielu przyjaciół przed telewizorami - cieszył się Makuszewski.

- Chciałem wyjść, dać z siebie wszystko i tak też zrobiłem - powiedział 27-letni zawodnik.

Reklama

Nawałka miał nosa, stawiając na Makuszewskiego, który zaliczył asystę przy bramce Arkadiusza Milika na 1-0.

- Mamy świetnego trenera, który ma zawsze swój plan na mecz, zawsze analizuje, jest świetnym strategiem. To jego rola, ja jestem bardzo dumny i dziękuję mu, że na mnie postawił - mówił nowy reprezentant Polski.

- Myślę, że trener miał więcej wiary we mnie przed tym zgrupowaniem niż ja w siebie. Wlał we mnie pozytywne bodźce i to się przełoży na moją pracę - podsumował.

Ze Stadionu Narodowego Waldemar Stelmach

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy E el. MŚ 2018

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy