Reklama

Reklama

Polska - Kazachstan 3-0. Borodiuk: Gol dla nas powinien być uznany

- Moim zdaniem strzeliliśmy prawidłowego gola. Gdyby sędzia uznał bramkę, to mecz miałby inny przebieg i pewnie byśmy tutaj nie przegrali - powiedział trener Kazachów Aleksandr Borodiuk.

Eliminacje MŚ 2018 - sprawdź terminarz, wyniki oraz tabelę "polskiej" grupy!

- Gra nie odpowiadała moim oczekiwaniom. Przy wyniku 1-0 szkoda, że nie strzeliliśmy bramki. Dziś w Warszawie odebraliśmy dobrą lekcję. Nasza drużyna musi się przyzwyczajać do takiego tempa gry i publiczności - powiedział Aleksandr Borodiuk.

- Dziwnie mogą zabrzmieć te słowa, ale to była godna porażka. Ten mecz zahartuje zespół, wszyscy bardzo się starali, dali z siebie wszystko. Inną kwestią są umiejętności indywidualne piłkarzy, widać, że potrzebujemy większych inwestycji w młodych zawodników - dodał selekcjoner Kazachów.

- Polska i Czarnogóra są przygotowane do międzynarodowej rywalizacji. Moi piłkarze nie są w stanie zregenerować się w ciągu trzech dni. Lewandowski to jeden z najlepszych napastników w Europie. Nie miał dziś swoich pięciu minut? To nieistotne, bo on przede wszystkim pracuje dla drużyny - zakończył Borodiuk.

Reklama

Warszawa, Krzysztof Oliwa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama