Reklama

Reklama

Polska - Holandia 1-2. Kamil Grosicki w Klubie Wybitnego Reprezentanta

W przegranym 1-2 starciu Ligi Narodów z Holandią Kamil Grosicki zanotował swój 80. występ w kadrze narodowej, dzięki czemu dołączył do Klubu Wybitnego Reprezentanta.

W środowym meczu "Grosik" pojawił się na murawie w 75. minucie przy wyniku 1-0 dla Polaków. Zastąpił Przemysława Płachetę.

Niestety, 32-latek nie pomógł drużynie utrzymać korzystnego wyniku. Ostatecznie "Biało-Czerwoni" przegrali 1-2.

Mimo to Grosicki będzie zapewne z sentymentem wracał do tego spotkania. Zanotował w nim bowiem swój 80. mecz w barwach reprezentacji i dołączył do Klubu Wybitnego Reprezentanta.

Zawodnik West Bromwich Albion zadebiutował w kadrze narodowej 2 lutego 2008 roku. Leo Beenhakker wpuścił go wówczas na ostatnie 10 minut meczu towarzyskiego z Finlandią.

Od tamtej pory Grosicki zdobył dla reprezentacji 17 bramek i wciąż nie powiedział ostatniego słowa.

Reklama

TB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama