Reklama

Reklama

Polska Dania 3-2. Peszko: To był fantastyczny mecz dla kibiców

- Kibice powinni być zadowoleni i wracać szczęśliwi z tego stadionu – mówił po wygranym 3-2 meczu z Danią Sławomir Peszko.

Pomocnik reprezentacji Polski wszedł na boisko dopiero w 89. minucie spotkania i nie ukrywał, że na ławce rezerwowych też były duże emocje.

- Człowiek też przeżywa i chce, żeby dobrze się układało w meczu. Wyszliśmy bardzo szybko na prowadzenie, a potem trochę straciliśmy inicjatywę - przyznał Peszko.

Polacy wypracowali sobie trzybramkową przewagę, żeby ostatecznie wygrać 3-2. Emocji w tym meczu nie brakowało.

- To był fantastyczny mecz dla kibiców. Zobaczyli mnóstwo bramek, emocji, indywidualności w tym spotkaniu, a także dramaturgii na szczęście zakończonej zwycięstwem dla Polski - mówił Peszko.

Reklama

Dla podopiecznych Nawałki wygrana z Danią była pierwszym zwycięstwem w tych eliminacjach.

- Dopisujemy sobie trzy punkty i po tej małej wpadce w Kazachstanie wracamy na właściwe tory - skwitował reprezentant Polski.

Zobacz tabele, wyniki i terminarz grupy E el. MŚ

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy