Reklama

Reklama

Polska - Dania 3-2. Glik: Zdarzają się takie sytuacje

- Zdarzają się takie sytuacje - powiedział o samobójczym golu Kamil Glik, obrońca reprezentacji Polski. Zawodnik trafił do własnej bramki w 50. minucie. Ostatecznie "Biało-czerwoni" wygrali jednak z Danią 3-2 w meczu eliminacji mistrzostw świata 2018, który odbył się w Warszawie

 - Ja zawsze powtarzam, że dla mnie nie jest najważniejsze strzelanie goli czy to do jednej, czy to do drugiej bramki, bo ja jestem obrońcą i chcę bronić jak najlepiej - dodał piłkarz AS Monaco.

- To nie pierwsza i, podejrzewam, że nie ostatnia bramka samobójcza w mojej karierze. Nie tacy zawodnicy jak Glik notowali "samobóje" i to w ważniejszych meczach, ważniejszych imprezach. Nie jest to dla mnie więc problemem - stwierdził Glik.

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę grupy E el. MŚ 2018

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL