Reklama

Reklama

Polska - Czarnogóra. Wolski: Każdy liczy na swoją szansę

Rafał Wolski z przytupem wrócił do reprezentacji Polski. Pomocnik Lechii Gdańsk strzelił gola w wyjazdowym meczu z Armenią, wygranym przez "Biało-Czerwonych" 6-1. Podopieczni Adama Nawałki dzisiaj mogą przypieczętować awans na mistrzostwa świata 2018. Początek meczu z Czarnogórą na Stadionie Narodowym w Warszawie o 18.00. Transmisja telewizyjna w Polsacie i Polsacie Sport.

Tu znajdziesz tekstową relację LIVE!

Tu znajdziesz relację na urządzenia mobilne!

Wolski ponad trzy lata czekał na kolejny występ w kadrze "Orłów". Choć pomocnik zadebiutował w reprezentacji Polski w 2012 roku i znalazł się nawet w kadrze na Euro 2012, gdzie jednak ani razu nie wystąpił, to jednak przez kontuzję i brak regularnej gry nie był potem często powoływany. Mecz z Armenią był jego piątym w narodowych barwach, a zdobyta bramka - premierową.

Reklama

- Każdy zawodnik liczy na swoją szansę, tak samo jest ze mną. Będę chciał pokazać trenerowi, że wykorzystałem swoją i liczę na kolejne. Jestem gotowy w stu procentach - mówił Wolski przed meczem z Czarnogórą.

Polakom do awansu na mistrzostwa świata, bez względu na inne wyniki, wystarczy remis, ale przed własną publicznością na pewno nie będą grać asekuracyjnie.

- Wszyscy wiemy, że nasze mecze w Warszawie cieszą się ogromnym zainteresowaniem i zawsze jest pełny stadion. Każdy z nas czeka, żeby tu móc się pokazać i na pewno ten doping, który tutaj mamy pomaga nam, co widać w ostatnim czasie - mówił Wolski.

Zobacz szczegóły z el. MŚ!

Pawo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL