Reklama

Reklama

Polska - Czarnogóra 4-2. Grzegorz Krychowiak: Chcemy dojść dalej niż na Euro

- Mam nadzieję, że zajdziemy dalej podczas MŚ niż na Euro. Zrobimy wszystko, by tego dokonać - mówił po spotkaniu z Czarnogórą Grzegorz Krychowiak. Polacy pokonali dziś rywali 4-2 i awansowali do mundialu z pierwszego miejsca w grupie.

- Każdy z nas pomógł tej drużynie w osiągnięciu celu. Także kibice, którym chciałbym podziękować, za to, że od pierwszej minuty pierwszego meczu niezwykle nas wspierają - mówił Krychowiak po zakończonym spotkaniu.

- Mam nadzieję, że zajdziemy dalej w MŚ niż na Euro. Zrobimy wszystko, by tego dokonać. Oczekiwania na pewno będą duże, ale trzeba podejść do tego z chłodną głową, jest wiele silnych drużyn. Będziemy walczyć i chcemy pokazać się z dobrej strony. Jesteśmy bardziej doświadczeni niż na Euro, ale to może być plusem i minusem, nie możemy być zbyt pewni siebie - skomentował pomocnik West Bromich Albion.

Reklama

Krychowiak odniósł się także do kilku fatalnych minut, podczas których straciliśmy dwie bramki.

- Trzeba było się wziąć w garść, w drugiej połowie nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce i trzeba skorygować takie błędy. W tym momencie najważniejszy jest odniesiony sukces - powiedział 27-letni zawodnik.

Także Kamil Glik skomentował kryzys w drugiej połowie.

- Na pewno było to 5 minut, kiedy nam wszystkim najgorsze myśli przeszły przez głowę, ale nic - wygraliśmy kolejny mecz i dociągnęliśmy pierwsze miejsce do końca - skwitował środkowy obrońca AS Monaco.

- Awans na MŚ to spełnienie marzeń, nigdy na mundialu jeszcze nie byłem. Dla wielu z nas to ogromna szansa, zrobimy wszystko, by dobrze się przygotować do mistrzostw - obiecał Glik.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje