Reklama

Reklama

Polska - Bośnia i Hercegowina 3-0. Karol Linetty i Robert Lewandowski w 11. czwartej kolejki Ligi Narodów portalu "Whoscored"

Karol Linetty i Robert Lewandowski znaleźli się w 11. kolejki portalu „Whoscored”. W meczu z Bośnią i Hercegowiną „Lewy” zdobył dwie bramki, a pomocnik Torino jedną.

Polacy zagrali bardzo dobrze i w czwartej kolejce Ligi Narodów pokonali Bośnię i Hercegowinę 3-0. W efekcie dwóch "Biało-Czerwonych" znalazło się w najlepszej 11. tej rundy spotkań.

W środku pola, z oceną 8.13 miejsce zajął Karol Linetty. Z kolei Lewandowski został oceniony aż na 9.22. Lepszą notę otrzymał tylko Diogo Jota. Angielski portal wystawił mu notę 9.39.

Portugalczyk świetnie się zaprezentował przeciwko Szwecji. Kadra, bez Cristiano Ronaldo w składzie, który ma koronawirusa, pokonała Szwecję 3-0, a Jota strzelił dwa gole.

Reklama

Wyróżnienie dla Linettego i Lewandowskiego nie jest wielkim zaskoczeniem, bo obaj byli czołowymi postaciami reprezentacji. "Lewy" zdobył dwie bramki, a Linetty raz trafił do siatki. Był to jego drugi gol w kadrze i pierwszy w meczu o punkty.

Miejsce w ataku obok Lewandowskiego zajął Szwajcar Mario Gavranović. Z kolei w drugiej linii, poza Linettym znaleźli się: Kai Havertz, Remo Freuler i wspomniany Diogo Jota.

MP

Zobacz wyniki, terminarz i tabelę "polskiej" grupy Ligi Narodów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy