Reklama

Reklama

Polak błyszczy w Ameryce. Pokonał nową gwiazdę polskiej reprezentacji

Patryk Klimala jest niezwykle skuteczny w meczach amerykańskiej ligi MLS. Wpisał się na listę strzelców w kolejnym meczu New York Red Bulls i to znowu z zespołem Chicago Fire! Wpakował piłkę do siatki Gabriela Sloniny, który ma dotrzeć na zgrupowanie polskiej kadry Czesława Michniewicza.

To czwarty gol Partyka Klimali w rozgrywkach MLS, z czego najwięcej strzelił ich właśnie Chicago Fire - aż trzy w dwóch meczach. Polak pokonał bramkarza Gabriela Sloninę, o których jest tak głośno w związku z jego możliwym przyjazdem na zgrupowanie polskiej kadry przed meczami Ligi Narodów. Nie jest to pewne, bowiem o utalentowanego młodego bramkarza walkę toczy także reprezentacja Stanów Zjednoczonych, w której tej grał jako młodzieżowiec.

Reklama

Polacy w MLS - Klimala pokonał Sloninę

Patryk Klimala pokonał Gabriela Sloninę w ostatniej minucie meczu, dzięki czemu New York Red Bulls doprowadzili do remisu z Chicago Fire 3-3.

Poza tymi graczami na ostatnie 20 minut w zespole z Chicago wszedł na boisko Kacper Przybylko - gracz rodem z Niemiec i były zawodnik 1.FC Kaiserslautern.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL