Reklama

Reklama

Piszczek trenował indywidualnie. Pozostali zdrowi

Piłkarz Borussii Dortmund Łukasz Piszczek być może w środę po raz pierwszy będzie trenował z zespołem na zgrupowaniu reprezentacji Polski przed meczami eliminacyjnymi do mistrzostw świata z Ukrainą i San Marino. Na razie ćwiczył indywidualnie.

Na pierwszym wtorkowym treningu Piszczkowi towarzyszył również narzekający na uraz Jakub Błaszczykowski. Wieczorem ćwiczył już z kolegami z drużyny. Piszczek natomiast tylko biegał wokół boiska. 

Reklama

Polska wygra z Ukrainą? Dołącz do dyskusji na forum!

Do podopiecznych Waldemara Fornalika dołączył natomiast Przemysław Tytoń, który zastąpił kontuzjowanego Tomasza Kuszczaka, a w poniedziałek wieczorem wystąpił w meczu rezerw PSV Eindhoven.

- Mamy nadzieję, że w środę będziemy trenowali już w komplecie. Oprócz Łukasza na razie nikt nie narzeka na urazy - powiedział koordynator reprezentacji ds. mediów Tomasz Rząsa.

Mimo obfitych opadów śniegu, boisko na stadionie Polonii Warszawa było dobrze przygotowane. - Należy pochwalić gospodarzy obiektu, ponieważ płyta była zielona, a jednocześnie nie było błota. Mamy optymalne warunki do treningów - dodał Rząsa.

Na środę selekcjoner Waldemar Fornalik zaplanował dwa treningi. W piątek biało-czerwoni zagrają w eliminacjach do MŚ 2014 z Ukrainą, a cztery dni później z San Marino. Oba spotkania rozegrane zostaną na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Zobacz wyniki, strzelców bramek, terminarz i tabelę "polskiej" grupy eliminacyjnej

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Ukraina. Początek 22 marca o 20.45

INTERIA.PL zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - San Marino. Początek 26 marca o 20.45

Relacje możesz także śledzić na urządzeniach mobilnych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama