Reklama

Reklama

Piotr Zieliński: Jestem zadowolony z debiutu

- Na początku była trema, ale później znikła. Jestem zadowolony z mojego debiutu w reprezentacji - powiedział po meczu z Liechtensteinem, wygranym przez Polaków 2-0, 19-letni pomocnik Udinese Calcio Piotr Zieliński.

- Na początku była trema, ale po kilku minutach poczułem piłkę i ta trema trochę znikła - powiedział Zieliński.

Reklama

Zieliński wziął udział w pierwszej akcji bramkowej Polaków, znakomitym prostopadłym podaniem uruchamiając Bartosza Bereszyńskiego. - Nie można mówić, że tym jednym zagraniem wywalczyłem sobie miejsce w składzie na mecz z Mołdawią. Trener będzie mnie jeszcze obserwował na treningu i zobaczymy, jaką decyzję podejmie - powiedział młody piłkarz.

- Ciężko było się przebijać indywidualnymi akcjami przez gąszcz obrońców rywala, ale jestem zadowolony z mojego debiutu - stwierdził zawodnik Udinese.

Czy Zieliński będzie tym piłkarzem, który pomoże rozstrzelać się w kadrze Robertowi Lewandowskiemu?

- Trudno powiedzieć, bo jeszcze nie rozegrałem żadnego meczu z Robertem, ale w szatni do mnie podszedł i powiedział, że lubi takie piłki, jakie mu dałem, więc może coś zafunkcjonuje - powiedział z uśmiechem Zieliński.

- Dziś może na początku drużyna trochę zlekceważyła przeciwnika. Po przerwie to już dużo lepiej wyglądało - podsumował debiutant w kadrze Waldemara Fornalika.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Zieliński | reprezentacja Polski | eliminacje MŚ 2014

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje