Reklama

Reklama

Paweł Dawidowicz zawodnikiem VfL Bochum 1848

Paweł Dawidowicz został wypożyczony z Benfiki Lizbona do VfL Bochum 1848 - podało 90minut.pl.

Po sezonie 2013/2014 Dawidowicz został sprzedany do Benfiki z Lechii Gdańsk. W portugalskim zespole nie przebił się jednak do pierwszej drużyny i występował tylko w rezerwach.

Teraz Benfika zdecydowała się go wypożyczyć na rok do VfL Bochum 1848, ale Niemcy w umowie zapisali sobie także opcję jego wykupienia.

VfL Bochum 1848 to piąta drużyna minionego sezonu 2. Bundesligi.

Z kolei Dawidowicz jest dużą nadzieją polskiej piłki. Selekcjoner Adam Nawałka zabrał go nawet na zgrupowanie przed mistrzostwami Europy, ale ostatecznie do kadry na Euro 2016 21-letni obrońca się nie zapał.

Reklama
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy