Reklama

Reklama

Paulo Sousa trenerem reprezentacji Polski. Zbigniew Boniek wbił szpilkę polskim dziennikarzom?

W ostatnich dniach Zbigniew Boniek miał do czynienia z wieloma dziennikarzami, którzy zadawali mu mnóstwo pytań o przyszłość reprezentacji Polski. Prezes PZPN pozwolił sobie na drobną uszczypliwość w stosunku do przedstawicieli mediów.

"Różnica pomiędzy dziennikarzem włoskim a ....." - brzmi wpis Zbigniewa Bońka. Sternik polskiego futbolu, choć nie pisze o tym wprost, może mieć na myśli polskich dziennikarzy, z którymi w ostatnich dniach miał sporo do czynienia w związku z zwolnieniem Jerzego Brzęczka i zatrudnieniem Paulo Sousy na stanowisko selekcjonera reprezentacji polski.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Reklama

Sprawdź!

Boniek pod wpisem zamieszcza tweeta włoskiego dziennikarza Enzo D'Orsiego, który napisał "Gratulacje dla Zbigniewa Bońka. Wybrał trenera technicznie przygotowanego Paulo Souse. Przyjechał do Juventusu jako młody chłopak z ogromnym zapałem. Osoba niezwykle inteligentna i lubiana".

Boniek we wcześniejszych wywiadach podkreślał, że jego zdaniem Polacy zawsze widzą szklankę do połowy pustą. Pod wpisem prezesa PZPN niektórzy przedstawiciele mediów wyrazili swoją dezaprobatę i niezadowolenie z takiego porównania.

MR

Dowiedz się więcej na temat: Zbigniew Boniek | Paulo Sousa | PZPN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje