Reklama

Reklama

Patryk Klimala pożegnał się z Celtikiem Glasgow

Patryk Klimala, który za sześć milionów euro przechodzi z Celtiku Glasgow do New York Red Bulls, pożegnał się z włodarzami, trenerami, piłkarzami i kibicami "The Bhoys".

W czwartek amerykański klub oficjalnie potwierdził informację Interii z 13 kwietnia. 22-letni napastnik przenosi się do MLS na zasadzie transferu definitywnego.

"Jak zapewne już wiecie, mój czas w Celtiku dobiegł końca. Czas, który tu spędziłem, choć krótki, był dla mnie darem od Boga. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dali mi szansę bycia częścią tego wspaniałego klubu. Nigdy nie zapomnę ciepłego przyjęcia i wsparcia, jaki fani okazali mi, kiedy tu grałem" - napisał Klimala na Instagramie.

"Miałem szczęście spotkać naprawdę dobrych zawodników, trenerów i ludzi, którzy każdego dnia mobilizowali mnie do ciężkiej pracy. Postęp, jakiego tutaj dokonałem, pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Reklama

Teraz czas na Stany Zjednoczone. Jestem tym bardzo podekscytowany. Dziękuję za wszystkie wiadomości i telefony. Mam nadzieję, że Celtic odzyska tytuł tak szybko, jak to możliwe.

Trzymam za Was kciuki!" - zakończył polski napastnik.

Klimala był zawodnikiem szkockiego klubu od stycznia 2020 roku. W tym czasie rozegrał w barwach Celticu 28 meczów, w których zdobył zaledwie trzy bramki.

RK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje