Reklama

Reklama

Operacja Dariusza Dudki zakończona sukcesem

Piłkarz hiszpańskiego zespołu Levante Dariusz Dudka przeszedł w Niemczech operację mięśni brzucha. Reprezentant Polski zmagał się z przepukliną od wielu miesięcy. Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej klubu, zabieg przebiegł pomyślnie.

Pomocnik zmagał się z urazem jeszcze w czasach, gdy występował we francuskim Auxerre oraz na mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie. - Czuję cały czas kłucie +wędrujące+ od brzucha do pachwiny - mówił piłkarz w czerwcu.

W ostatnich tygodniach doświadczony pomocnik rzadko pojawiał się w składzie Levante, zarówno w ekstraklasie, jak i w Lidze Europejskiej. W poniedziałek wyjechał do stolicy Niemiec, gdzie przechodził liczne badania i testy pod okiem specjalisty od tego typu schorzeń doktora Jensa Kruegera.

Drużyna z Walencji po dziewięciu kolejkach ma na koncie 16 punktów i traci dziewięć do lidera - Barcelony. Plasuje się na szóstym miejscu w tabeli. Dudka wystąpił w jednym meczu w ekstraklasie, raz też pojawił się na boisku w meczu Ligi Europejskiej.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy