Reklama

Reklama

Olisadebe: Mogę wzmocnić siłę ataku reprezentacji

Emmanuel Olisadebe rzadko dostaję szansę gry w przeciętym greckim zespole Xanthi Skoda. Polski napastnik jest zaskoczony tym faktem - Trenuję ciężko, ale nie dostaję szans na boisku - powiedział Olisadebe w "Dzienniku".

Jak podkreślił sam Olisadebe nic mu również nie dolega. - Cieszę się świetnym zdrowiem - dodał Olisadebe, którego problemy z kolanami są powszechnie znane.

Reklama

- Tu nie ma futbolowych geniuszów. Na pewno nie czuję się słabszy od moich rywali. A że jestem bardziej doświadczonym zawodnikiem od większości z nich, to myślę, że mógłbym coś wnieść do zespołu. Niestety, nie wszyscy mają podobne zdanie - podkreślił popularny "Oli".

Olisadebe zaprzeczył pogłoskom, że po zakończeniu sezonu szefowie Xanthi Skoda będą chcieli się go pozbyć.

- Nic o tym nie wiem. Mam kontrakt do 2008 roku i chcę go wypełnić. Mam 28 lat i mogę jeszcze sporo osiągnąć. I zrobię to. W końcu się odbuduję i wrócę do wielkiej gry - stwierdził Olisadebe, który w dalszym ciągu marzy o występach w polskiej reprezentacji.

- Nie występowałem w kadrze już trzy lata. Ale najpierw muszę zacząć regularnie grać w klubie. W obecnej reprezentacji jest sporo młodych, ale już świetnych piłkarzy, jak Jeleń i Matusiak. Ci dwaj to klasa europejska. Mimo to uważam, że gdy będę w formie mogę jeszcze wzmocnić siłę ataku - zakończył Olisadebe.

Dowiedz się więcej na temat: skoda | Emmanuel Olisadebe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje