Reklama

Reklama

Nowa baza piłkarskiej kadry w Warszawie

Już nie tłoczny i ciasny hotel Hyatt w samym centrum Warszawy, ale położony już z dala od miejskiego zgiełku Double Tree by Hotel Hilton został bazą reprezentacji Polski. Po raz pierwszy kadrowicze spotkali się w nim wczoraj.

- Obiekt bardzo nam odpowiada - chwali Adam Nawałka.

Otwarty przed kilkoma miesiącami hotel faktycznie robi imponujące wrażenie. Piłkarze teraz naprawdę nie mają prawa na nic narzekać. Nowa baza kadry otoczona jest zabytkowym parkiem z malowniczym stawem i wieloma ścieżkami rekreacyjnymi. Piłkarze mają też do dyspozycji dużą siłownię, ogród i nowoczesne SPA. Jednym słowem, żyć nie umierać. 

Za luksus sporo się jednak płaci. Cena dwuosobowego pokoju zaczyna się od 594 złotych, a noc w apartamencie prezydenckim to wydatek blisko 2500 złotych.

Reklama

- Poprzedni hotel był po prostu mniej funkcjonalny. Ciężko było zorganizować chociażby konferencję prasową, bo fizycznie brakowało miejsca. Tutaj warunki pracy dla dziennikarzy są duże lepsze. Także piłkarzom łatwiej będzie się zrelaksować - dowiedzieliśmy się w PZPN.

Jedynym minusem jest brak boiska, gdzie kadrowicze mogli spokojnie potrenować. Zajęcia odbywają się na oddalonym pięć minut jazdy autobusem stadionie Zwaru Warszawa lub na dobrze znanym wszystkim obiekcie Polonii przy Konwiktorskiej.  

Krzysztof Oliwa

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Gibraltar - Polska

Relacja z meczu dla urządzeń mobilnych


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne