Reklama

Reklama

MŚ Rosja 2018. Kamil Grosicki z zaskakującą deklaracją

Kamil Grosicki złożył zaskakującą deklarację przed mistrzostwami w Rosji. Reprezentant Polski przed pierwszym meczem ma ogolić się na łyso!

Kadra Adama Nawałki przebywa na zgrupowaniu w Juracie. Obóz ma lżejszy charakter, więc nie brakuje czasu na dobrą zabawę.

Grosicki był najszybszy podczas rowerowego wyścigu na trening w Jastarni. Przy okazji koledzy przypomnieli mu o pewnej deklaracji.

"Jaaaa" - skomentował "Grosik", widząc swoją podobiznę bez włosów na kartach z zawodnikami, jakie są przygotowywane dla kibiców. Śmiechu nie brakowało.

"Nie mów, że tak bym wyglądał?" - kontynuował nasz piłkarz. "Lepiej od Pazdiego" - podsumował.

Reklama

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy