Reklama

Reklama

Można już kupować bilety na mecze Polski z Holandią i Litwą

Dzisiaj rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz towarzyski Polska - Holandia, który 1 czerwca zostanie rozegrany w Gdańsku. Od jutra będzie można kupować bilety na spotkanie Polska - Litwa (6 czerwca w Krakowie).

Spotkanie piłkarzy Polski i Holandii rozegrane zostanie 1 czerwca o 20.45 na Stadionie Energa Gdańsk. Dla "Biało-czerwonych" będzie to już przedostatni sprawdzian przed Euro 2016.

Dzisiaj rozpoczęła się przedsprzedaż biletów dla posiadaczy Kart Kibica, a sprzedaż otwarta dla wszystkich zostanie uruchomiona 17 maja.

Bilety można nabywać za pośrednictwem portalu kupbilet.pl.

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że wraz z Pomorskim Związkiem Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka przekazał nieodpłatnie młodym kibicom z Trójmiasta i okolic, głównie z domów dziecka, tysiąc biletów na mecz reprezentacji Polski z Holandią. - Chcemy sprawić małym kibicom z domów dziecka trochę radości. Serdecznie zapraszamy ich na mecz reprezentacji Polski z Holandią. Dla naszej drużyny to już przedostatni sprawdzian przed Euro. Zmierzymy się ze świetnym przeciwnikiem i szykuje się naprawdę wspaniałe widowisko. Bawcie się dobrze! - powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Reklama

Bilety na spotkanie z Litwą, które zostanie rozegrane 6 czerwca o godzinie 18 na Stadionie im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 22 w Krakowie, dla posiadaczy Kart Kibica będzie można nabywać od 11 maja. Sprzedaż otwarta zostanie uruchomiona 18 maja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy