Reklama

Reklama

Meta-Ratings: Mauro Tassotti uzgodnił warunki kontraktu z PZPN

Bukmacherski serwis Meta-Ratings poinformował, że Mauro Tassotti uzgodnił warunki umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Ma zostać jednym z asystentów Andrija Szewczenki, szykowanego przez prezesa PZPN Cezarego Kuleszę na stanowisko selekcjonera "Biało-Czerwonych".

Nazwisko selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski poznamy 31 stycznia. Tego dnia na PGE Narodowym odbędzie się prezentacja nowego szefa kadry wskazanego przez prezesa PZPN, Cezarego Kuleszę

Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że będzie nim Andrij Szewczenko. Jego zarobki sięgać mają 2,5 mln euro rocznie. Tylko część pensji pokrywać będzie krajowa federacja, resztę dołożą sponsorzy.

Mauro Tassotti po wiążących rozmowach z PZPN

W poniedziałkowy wieczór pojawił się kolejny trop świadczący o tym, że taki scenariusz doczeka się realizacji. Bukmacherski serwis meta-ratings.com.ua poinformował, że warunki kontraktu z PZPN ustalił Mauro Tassotti. Były reprezentant Włoch ma objąć posadę jednego z asystentów Szewczenki

W ubiegłym tygodniu Tassotti skończył 62 lata. Z "Szewą" pracował już w reprezentacji Ukrainy, a także - w bieżącym sezonie - we włoskiej Genoi

Spekuluje się, że w gronie najbliższych współpracowników ukraińskiego trenera znaleźć się ma również Andrea Maldera, specjalista od analiz wideo. W jego przypadku brak na razie informacji co do ewentualnego porozumienia z PZPN.  

Reklama

ZOBACZ TEŻ:


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy