Reklama

Reklama

Mecze Polaków najbardziej oblegane na Euro 2016 we Francji

Kibice z całego świata złożyli ponad trzy miliony zamówień na bilety na mecze Euro 2016 we Francji. Polscy fani są jednymi z najliczniejszych.

Sprzedaż ogólna dla wszystkich kibiców zostanie otwarta już pierwszego lutego.

Wśród najbardziej obleganych spotkań jest starcie polskiej reprezentacji. Najwięcej kibiców złożyło zamówienia na mecz Polski z Niemcami (16 czerwca), Irlandii ze Szwecją (13 czerwca) oraz Portugalii z Austrią (18 czerwca).

Polscy kibice znaleźli się w czołówce narodów, które złożyły zamówienia na bilety na Euro. Oprócz Polaków w piątce narodowości, które wyraziły chęć kupienia największej liczby wejściówek są Francuzi, Austriacy, Irlandczycy oraz Szwajcarzy. 

Reklama

W zeszłym miesiącu do sprzedaży uruchomiono pulę 800 tysięcy biletów, które kibice mogli nabyć przez portal dedykowany danej drużynie narodowej.

Sprzedaż ogólna, nie dla dedykowanych reprezentacji, startuje pierwszego lutego. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy