Reklama

Reklama

Mecz Szkocja - Polska. Szkocka gazeta szydzi z Lewandowskiego

​Robert Lewandowski w ostatnich tygodniach gra jak natchniony. Nic dziwnego, że Szkoci obawiają się rewelacyjnego snajpera reprezentacji Polski. Dzisiaj dziennik "Daily Record" w dodatku sportowym szydzi z "Lewego", zarzucając mu, że skarży się na ostrą grę Szkotów w Warszawie niczym rozkapryszone dziecko.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Szkocja - Polska

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Już jutro o 20.45 początek meczu Szkocja - Polska na Hampden Park w Glasgow. Spotkanie będzie miało ogromne znaczenie dla losów awansu na Euro 2016.

Obie drużyny są już w bojowych nastrojach, a Szkoci zapewniają, że nie boją się "Biało-czerwonych". Tymczasem dziennikarze "Daily Record" na stronach poświęconych sportowi wyśmiewają dzisiaj najlepszego zawodnika reprezentacji Polski - Roberta Lewandowskiego.

Reklama

Na okładce "Sport Record" umieszczono zdjęcie "Lewego" w dziecięcej czapce, tuż obok niego leży smoczek dla niemowląt. W tytule wielkimi literami napisano "Big baby Robert spits the dummy" (ang. Duży dzieciak Robert wypluł smoczek).

Szkoccy dziennikarze zarzucają Lewandowskiemu, że ten narzeka na ostrą grę Wyspiarzy w pierwszym meczu pomiędzy Polską a Szkocją, rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie (2-2) i w jutrzejszym spotkaniu obawia się powtórki. 

"Dzieciak Robert po raz kolejny pobiegł do mamusi, żeby poskarżyć się na dużych chłopców" - czytamy w artykule.

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Tymczasem Polak na konferencji prasowej przed meczem ze Szkocją, wyznał, że nie boi się agresywnie grających rywali i nie obawia się fauli...

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu pomiędzy Polską i Szkocją nie brakowało ostrych starć, a jednym z najbardziej pamiętnych momentów był brutalny atak Gordona Greera wymierzony w Lewandowskiego. Szkot wyprostowaną nogą zaatakował kolano gwiazdora "Biało-czerwonych".

Podczas wczorajszej konferencji prasowej "Lewy" zapewnił jednak, że nie boi się brutalnych ataków ze strony Szkotów.

Eliminacje Euro 2016. Sprawdź tabelę "polskiej" grupy - kliknij!

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjachEuro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Szkocja - Polska. Czy to będzie gra w kości?

Szkot szczerze o polowaniu na Lewandowskiego - kliknij tutaj!

Niemcy też kpili z "Lewego", ale on nie dał się złamać - kliknij tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy