Reklama

Reklama

Mecz Szkocja - Polska. Milik z kontuzją. "To nie miało sensu"

Arkadiusz Milik z powodu urazu musiał opuścić boisko w Glasgow już w 63. minucie meczu Szkocja - Polska (2-2). Napastnik Orłów nie wie, czy będzie gotowy na Irlandię. Byłoby to ogromne osłabienie drużyny Adama Nawałki w decydującym meczu.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Irlandia

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy

Jak duża byłaby to strata, wystarczy spojrzeć na jego dotychczasową grę. Już na początku meczu ze Szkotami Milik zanotował przepiękną asystę, po której Robert Lewandowski strzelił gola. Współpraca obu naszych napastników układa się doskonale, więc nie chcielibyśmy, by miała się zakończyć.

Reklama

Milik jednak w trakcie meczu ze Szkocją został zmieniony. Jak się później okazało, doznał kontuzji i nie mógł kontynuować gry. Sam poprosił o zmianę.

- Chciałem kontynuować grę, ale nie miało to sensu, więc poprosiłem o zmianę. To problem z biodrem po jednym ze starć z rywalem - powiedział Milik.

- Mogłem jeszcze grać, robić sprinty, ale tak na 80 procent. Stwierdziłem, że nie ma to sensu - dodał.

Na pytanie, czy będzie gotowy na niedzielę, odpowiedział krótko: - Ciężko mi powiedzieć.

Spotkanie przeciwko Irlandii odbędzie się w niedzielę, o godz. 20.45. Będzie to nasza ostatnia szansa, by wywalczyć bezpośredni awans na mistrzostwa Europy we Francji. Udział w barażach mamy zapewniony.

Łukasz Szpyrka, Glasgow

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2016!

Co? Gdzie? Kiedy? Bądź na bieżąco i sprawdź Sportowy Kalendarz!

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjach Euro 2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Zobacz deklaracje kibiców Orłów w akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje