Reklama

Reklama

Mecz Szkocja – Polska. Kadra trenowała w komplecie

Wieczorny trening na stadionie Hampden Park kadrowicze Adama Nawałki zaliczą do udanych. Byli w dobrych nastrojach przed decydującym o awansie meczu ze Szkocją (czwartek, godz. 20.45).

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy

Zajęcia były otwarte dla mediów jedynie przez 15 minut. Przez ten czas kadrowicze tryskali humorem, jakby nie było po nich widać, że za 24 godziny zmierzą się w najważniejszym meczu tych eliminacji. Uśmiechnięty był także trener Adam Nawałka.

Jak zwykle najgłośniej zachowywał się Wojciech Szczęsny. Bramkarz Romy żartował z kolegów i ćwiczył w zgranym zespole m.in. z Grzegorzem Krychowiakiem i Robertem Lewandowskim. Oddzielną grupę stanowili natomiast młodzi piłkarze, z Bartoszem Kapustką czy Karolem Linettym.

Reklama

Najważniejsza informacja dla selekcjonera jest taka, że wszyscy jego podopieczni są zdrowi. Będzie mógł skorzystać z dowolnego piłkarza w czwartkowym meczu. Podczas środowych ćwiczeń nie zdradził jednak żadnych założeń taktycznych, bo poza polskimi dziennikarzami, trening oglądali też Szkoci. Dopiero za zamkniętymi drzwiami odbyły się właściwe ćwiczenia.

Wcześniej na stadionie Hampden Park trenowali Szkoci. Sam obiekt nie robi wielkiego wrażenia, ale tutejsi dziennikarze zapewniają, że w czwartek wieczorem będzie tu gorąco i zapełni się po brzegi.

Mecz Szkocja - Polska rozpocznie się o godz. 20.45. Na stadionie ma być ponad 10 tysięcy kibiców "Biało-czerwonych", którzy w Wielkiej Brytanii tworzą dużą Polonię.

Łukasz Szpyrka, Glasgow

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Szkocja - Polska

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Irlandia

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjach Euro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Zobacz deklaracje kibiców Orłów w akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje