Reklama

Reklama

Mecz Szkocja - Polska. #JeśliAwansujemy - piłkarze i celebryci deklarują

Do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy, w której składacie deklaracje czynów i poświęceń, jakich się podejmiecie po ewentualnym awansie piłkarskiej reprezentacji Polski, przystąpili piłkarze reprezentacji Polski i celebryci.

Już dziś o godz. 20:45 Orły Adama Nawałki grają w Glasgow ze Szkocją (transmisja w Polsacie i Polsacie Sport). Ewentualne zwycięstwo może dać nam upragniony awans na mistrzostwa Europy!

Reklama

Tomasz Sikora, mistrz świata w biathlonie:

- Od zawsze kibicuję reprezentacji Polski. #JeśliAwansujemy, to odnajdę zagubioną piłkę i zacznę nią grać!

Oliver Janiak (TVN):

Co #JeśliAwansujemy? Na pewno pojadę do Francji. Ja w ogóle na tym punkcie jestem strasznie pieprznięty. Razem z moim kolegą Kubą Wesołowskim podążamy za kadrą niczym "groupies". Byliśmy m.in. w Tbilisi i Frankfurcie, a teraz bardzo żałujemy, że nie możemy być w Glasgow. Ale wierzę, że ekipa Adama Nawałki zafundują nam wakacje we Francji z miłym programem artystycznym na miejscu.

Paweł Małaszyński (aktor):

#JeśliAwansujemy, zaśpiewam hymn dla reprezentacji Polski.

Krzysztof Mączyński (piłkarz Wisły i reprezentacji Polski):
- #JeśliAwansujemy, częściej będę rozmawiał z dziennikarzami.

Bartosz Kapustka (piłkarz Cracovii i reprezentacji Polski):
- #JeśliAwansujemy, zapuszczę wąsy!

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjachEuro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres:

sport-konkurs@firma.interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje