Reklama

Reklama

Mecz Szkocja - Polska. Glasgow stanie się biało-czerwone?

Mnóstwo polskich kibiców może wspierać polską reprezentację w spotkaniu przeciwko Szkocji (czwartek, godz. 20.45). Dzień przed meczem kilku z nich pojawiło się w hotelu, w którym stacjonuje kadra.

Dołącz do akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy

Niemal wszystkie samoloty na linii Polska-Szkocja pełne są kibiców, którzy już w domu ubrali się na biało-czerwono. W czwartek w Glasgow może być nas naprawdę wielu!

Polaków widać i słychać na ulicach. Turystów, którzy przyjechali specjalnie na mecz, ale też miejscowych, którzy od lat przebywają na emigracji. Przyjazd reprezentacji Polski do Szkocji to dla nich duże przeżycie.

Reklama

Nic dziwnego, że pod hotelem, w którym stacjonuje polska reprezentacja znalazła się grupka fanów z Polski. Wyczekiwali, by zdobyć autograf czy zrobić sobie zdjęcie z jednym z bohaterów naszej kadry.

Oczywiście najdłużej czekano na Roberta Lewandowskiego, ale kapitan reprezentacji Polski zatrzymał się jedynie na 5-6 sekund, zrobił zdjęcie i niemal jak wszyscy pozostali przemknął do hotelu. Niemal, bo jedynym, który dłużej przystanął z kibicami był Artur Boruc.

Były bramkarz Celticu Glasgow wciąż jest uwielbiany w Szkocji. "Spójrz, to Holy Goalie!" - krzyknął ojciec do syna. Boruc uśmiechnął się i zrobił zdjęcie z kibicami. Chwilę postał, z każdym zamienił słowo i poszedł do hotelu.

"Jeszcze Kuba" - mówili fani. I faktycznie, Błaszczykowski jako ostatni wszedł do hotelu. Wcześniej podpisał się na koszulce, rozdał kilka autografów i pozował do zdjęć z kibicami. Wciąż jest ważną częścią naszej reprezentacji i wciąż fani liczą na jego wysoką dyspozycję.

Łukasz Szpyrka, Glasgow

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Szkocja - Polska

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Interia zaprasza na tekstową relację na żywo z meczu Polska - Irlandia

Tutaj znajdziesz relację na żywo na urządzenia mobilne

Przed superważnymi meczami "Biało-czerwonych" w eliminacjach Euro2016 zachęcamy Was do przyłączenia się do wspólnej akcji Interii i RMF FM pod hasłem: #JeśliAwansujemy!

By okazać naszym piłkarzom swoje wsparcie, złóżcie deklarację, co bylibyście gotowi zrobić,#JeśliAwansujemy! Pamiętajcie, że jeśli się uda - trzeba będzie te deklaracje zrealizować!

Bawimy się we wszystkich mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku i Twitterze. Pamiętajcie o hasztagu #JeśliAwansujemy.

Czekamy także na Wasze maile z pomysłami w sprawie #JeśliAwansujemy. Piszcie na adres: sport-konkurs@firma.interia.pl

Zobacz deklaracje kibiców Orłów w akcji RMF FM i Interii #JeśliAwansujemy:


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama