Reklama

Reklama

Mecz Polska - Słowacja obejrzy komplet widzów

Piłkarski mecz towarzyski Polska - Słowacja w piątek na wrocławskim Stadionie Miejskim obejrzy komplet 42 tysięcy widzów. - To pokazuje, że reprezentacja nadal ma duże poparcie - stwierdził rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski. Mecz będzie debiutem Adama Nawałki w roli selekcjonera reprezentacji Polski.

Stadion Miejski we Wrocławiu jest już praktycznie gotowy na przyjęcie piłkarskich reprezentacji Słowacji i Polski. Jak stwierdził Adam Burak, rzecznik spółki zarządzającej obiektem, spotkanie mogłoby zostać rozegrane już dzisiaj.

- Zostały do wykonania drobne prace, jak na przykład rozstawienie reklam, ale praktycznie wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i jutro przekażemy PZPN stadion gotowy do rozegrania meczu - dodał Burak.

Mimo niepowodzenia polskiej reprezentacji w eliminacjach mistrzostw świata, spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Kwiatkowski zdradził, że do wtorkowego wieczoru sprzedano 36 tysięcy biletów.

Reklama

- Sądzę, że te niespełna sześć tysięcy wejściówek, jakie pozostały w kasach, też się rozejdą. Będzie więc komplet, co pokazuje, że reprezentacja nadal ma duże poparcie kibiców - dodaje rzecznik PZPN.

Andrzej Padewski, prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, potwierdził: "Na pewno będzie komplet. Z moich informacji wynika, że sprzedanych jest już 40 tysięcy biletów, a do meczu pozostały dwa dni. Organizacyjnie jesteśmy gotowi i czekamy na przyjazd obu drużyn oraz oficjeli".

Polski zespół aktualnie przebywa na zgrupowaniu w Grodzisku Wlkp. Do Wrocławia przyjedzie w czwartek po obiedzie i zamieszka w jednym z hoteli w centrum miasta, a wieczorem odbędzie oficjalny trening na Stadionie Miejskim. Drużyna Słowacji zjawi się we Wrocławiu również we czwartek i w planach ma jeden trening na obiekcie.

W związku z ogromnym zainteresowaniem meczem zostaną wprowadzone zmiany w komunikacji miejskiej. Specjalne linie tramwajowe (T1, T2) oraz autobusowa (S2) będą dowoziły kibiców na stadion, a po spotkaniu umożliwią szybkie dostanie się do centrum miasta. Na podstawie biletu na mecz kibice będą mogli podróżować specjalnymi liniami za darmo.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy