Reklama

Reklama

Mecz Polska - RPA nie odbędzie się w Bydgoszczy

​Wojewoda kujawsko-pomorski Ewa Mes na wniosek policji wydała negatywną opinię w sprawie rozegrania towarzyskiego meczu piłki nożnej pomiędzy Polską i Republiką Południowej Afryki na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy. Spotkanie miało odbyć się 12 października.

Wojewoda nie chciała ujawnić żadnych szczegółów swojej decyzji. Po wydaniu lakonicznego komunikatu rozesłanego do mediów drogą elektroniczną jej telefon, jak i rzecznika prasowego są wyłączone.

Do wydania pozytywnej opinii przez policję brakowało dokumentu informującego o zakończeniu prac przy jednym z wejść na stadion Zawiszy. Trwała bowiem przebudowa mająca na celu usprawnić wejście i wyjście kibiców podczas imprez sportowych odbywających się w Bydgoszczy.

- Dziś prace są na ukończeniu, więc zdążylibyśmy na czas. Po zakończeniu prac chcieliśmy natychmiast wystąpić o wydanie opinii - powiedział wiceprezes Zawiszy Dariusz Bednarek.

Reklama

Spotkanie reprezentacji Polski z RPA miało się odbyć 12 października. Decyzja w sprawie przyznania Bydgoszczy organizacji tego spotkania od początku budziła kontrowersje.

Dowiedz się więcej na temat: Stadion Zawiszy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje