Reklama

Reklama

Mecz Polska - Niemcy - Szukała: Niemcy płacą cenę za krótkie urlopy

Stoper reprezentacji Polski - Łukasz Szukała zna przyczynę plagi kontuzji w ekipie naszych rywali.

Z nieobecnych w zespole Niemiec można by ułożyć całą "jedenastkę" piłkarzy.

- Niemcy płacą cenę za krótkie urlopy po mistrzostwach świata - uważa stoper reprezentacji Polski, cytowany przez "Przegląd Sportowy".

- Niektórzy spośród nich w zeszłym sezonie rozegrali po 60 meczów, a ich organizmy nie miały czasu się zregenerować. Sam zagrałem ponad 50 spotkań, bo Steaua - zanim awansowała do Ligi Mistrzów - musiała rozegrać sześć meczów w kwalifikacjach - przypomina Łukasz Szukała. - Różnica między mną a Niemcami jest taka, że ja miałem dłuższe wakacje.

- Wielu trenerów zwraca uwagę na to, że spotkań zrobiło się za dużo, niedawno mówił o tym trener Bayernu Pep Guardiola. Niemcy wygrali finał MŚ z Argentyną, dostali dwa tygodnie wolnego i z powrotem do roboty - dodaje Szukała.

W ekipie Joachima Loewa kontuzje wykluczyły m.in.: Mesuta Oezila, kapitana zespołu Bastiana Schweinsteigera, Samiego Khedirę, Benedikta Hoewedesa oraz nieobecnych w Brazylii Marco Reusa i Mario Gomeza.

Reklama

Doradź Nawałce! Na lewej pomocy powinien wyjść ....

Do bramki najlepiej wstawić... Kliknij!

Na lewej obronie najlepszy będzie ...

Panie Adamie, atak powinien wyglądać tak!


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy