Reklama

Reklama

Mecz Polska - Islandia. Krychowiak Momentami pokazaliśmy fajną grę

- Zwyciężyliśmy zasłużenie - mówi Grzegorz Krychowiak, pomocnik reprezentacji Polski po wygranej z Islandią 4-2.

- Graliśmy z rywalem, który świetnie się bronił, ale z drugiej strony Islandczycy nie stworzyli jakichś wielkich okazji - analizował na gorąco Grzegorz Krychowiak.

Z pierwszej połowy zawodnik Sevilli nie mógł być zadowolony, ale po przerwie Polacy grali już dużo lepiej. - Jest wiele rzeczy do poprawy, ale momentami pokazaliśmy fajną i ofensywną grę, zasłużenie wygraliśmy - uważa Krychowiak.

We wtorek Polacy grają kolejne spotkania - z Czechami. - Plan na to spotkanie jest taki sam - wygrana i kontynuowanie passy - mówi zawodnik Sevilli.

Reklama

Ze Stadionu Narodowego Piotr Jawor

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama