Reklama

Reklama

Mecz Polska - Islandia. Bartosz Kapustka: Drugi kontakt, w drugim meczu i drugi gol

- Drugi kontakt, w drugim meczu i drugi gol. Wszystko to fajnie się układa i miejmy nadzieję, że będzie tak dalej - powiedział Bartosz Kapustka, który zdobył jedną z bramek dla Polski w towarzyskim meczu z Islandią rozegranym na Stadionie Narodowym w Warszawie.

- Jestem bardzo dumny z tego powodu, że mogłem wyjść na boisko i rozegrać, jak się później okazało, dobry mecz oraz przypieczętować to bramką - stwierdził wciąż jeszcze 18-letni pomocnik Cracovii.

Kapustka wystąpił dopiero drugi raz w reprezentacji Polski i, podobnie jak w meczu z Gibraltarem w eliminacjach Euro 2016, wpisał się na listę strzelców. W piątek zrobił to tuż po wejściu na murawę.

- To był bodajże drugi mój kontakt z piłką. Drugi kontakt, w drugim meczu i drugi gol. Wszystko to fajnie się układa i miejmy nadzieję, że będzie tak dalej - mówił zawodnik "Pasów".

Reklama

- Taki scenariusz nie śnił mi się w najśmielszych snach. Grając w tej drużynie spełniam marzenia z dzieciństwa. Gra przed taką publicznością nie pląta mi nóg, ale dodaje jeszcze większej mocy na boisku. Myślę, że zrobiłem mały kroczek w kierunku mojego wyjazdu na Euro 2016. Takie mecze jak z Islandią są na wagę złota. Mam okazję pokazać, że nie jestem w tej reprezentacji przez przypadek - dodał Kapustka.

Polska pokonała Islandię w Warszawie 4-2.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy