Reklama

Reklama

Mecz Polska - Dania. Glik: Nie było to najlepsze zachowanie

- Nie było to najlepsze zachowanie z mojej strony. Jestem pewien, że takich incydentów już w mojej karierze nie będzie - powiedział Kamil Glik przed sobotnim meczem Polska - Dania w eliminacjach MŚ 2018.

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Dania!

Relacja na żywo dla urządzeń mobilnych

Chodzi o sytuację sprzed miesiąca, gdy Glik w drugiej połowie meczu z Kazachstanem (2-2) szturchnął nogą leżącego rywala. Tamten cudem ozdrowiał i natychmiast wstał, ale Polak mógł nawet zobaczyć czerwoną kartkę. Skończyło się na żółtej.

Reklama

Trener Nawałka zapowiadał indywidualne rozmowy z niektórymi piłkarzami przed meczem z Danią.

- To są sprawy między mną a trenerem. Czy takie rozmowy się odbyły, pozwólcie, ale zostanie to między nami. Ale nie potwierdzam, że taka rozmowa była - mówił tajemniczo na konferencji prasowej Glik.

- Nie było to najlepsze zachowanie z mojej strony. Jestem pewien, że takich incydentów już w mojej karierze nie będzie - podkreślił.

Obrońca Monaco przyznał, że "cała druga połowa z Kazachstanem była zła". - Bramki, które straciliśmy, błędy, którym można było zapobiec. Obejrzeliśmy parę sytuacji i miejmy nadzieję, że każdy wyciągnie wnioski - powiedział.

- Dużo się po Euro nie zmieniło. Wszyscy grają. Nie mówmy, że było jakieś wielkie trzęsienie ziemi - odparł na pytanie, jak wygląda dziś reprezentacja Polski.

Nie jest pewny występ w sobotę kontuzjowanego Michała Pazdana, partnera Glika ze środka obrony.

- Czy Michał Pazdan zagra, to pytanie do sztabu medycznego. Jest jeszcze czas, by odpowiednie decyzje podjąć. Musi być w pełni  gotowy, inaczej nie ma to sensu. Strata zawsze boli, przed Euro też straciliśmy ważnych zawodników - zaznaczył.

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji MŚ!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje