Reklama

Reklama

Mecz Niemcy - Polska. Zbigniew Boniek: Do odważnych świat należy

Odliczamy godziny do meczu Niemcy - Polska w ramach eliminacji Euro 2016. Spotkanie lidera i wicelidera grupy D odbędzie się we Frankfurcie nad Menem. Początek spotkania o godz. 20.45. - Ogromnie doceniamy klasę Niemców, ale do odważnych świat należy - powiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Podopieczni Joachima Loewa są żądni rewanżu za porażkę w Warszawie. "Biało-czerwoni" chcą uczynić kolejny krok w kierunku Euro 2016.

"Kiedy gramy z Niemcami cztery kolejki przed zakończeniem eliminacji mistrzostw Europy 2016 i jesteśmy faworytami, to naprawdę mamy powód do dumy. Pewnie nikt nie spodziewał się, że tak to będzie wyglądało... Dzisiaj naszym zadaniem jest, by po meczu we Frankfurcie, zostać na pierwszym miejscu w grupie. Wiemy, jak ciężkie czeka nas zadanie, ogromnie doceniamy klasę rywala, ale do odważnych świat należy!" - stwierdził Zbigniew Boniek.

Z optymizmem czeka na piątkowe spotkanie sekretarz generalny PZPN Maciej Sawicki.

Reklama

"Mecze z reprezentacją Niemiec zawsze przynoszą dodatkową dawkę emocji. Po ubiegłorocznym, historycznym zwycięstwie z drużyną narodową naszych zachodnich sąsiadów, przekonaliśmy się, że nie ma drużyn niezwyciężonych dla "Biało-czerwonych"" - podkreślił Maciej Sawicki.

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2016!

Interia zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Niemcy - Polska! Początek w piątek o 20.45

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji na urządzenia mobilne


Reklama

Reklama

Reklama