Reklama

Reklama

Mecz Niemcy - Polska. Wybraliście skład Orłów

Jakim składem wybiegną dziś na mecz z Niemcami "Biało-czerwoni"? Selekcjoner Adam Nawałka oczywiście tego nie zdradza, ale nasi czytelnicy mają swoje typy. Jednym z Waszych zdecydowanych faworytów jest Jakub Błaszczykowski.

Interia zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Niemcy - Polska! Początek dziś o 20.45

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji na urządzenia mobilne

Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny - tylko oni dwaj liczyli się w naszej ankiecie w walce o miejsce w bramce "Biało-czerwonych". Stawiacie na tego pierwszego.

Reklama

"Fabian" cieszy się sympatią 47. proc głosujących w sondzie. Na Szczęsnego stawia 32 proc. 17 proc ma Artur Boruc.

Na prawej obronie zdecydowanie powinien zagrać Łukasz Piszczek, a nie Paweł Olkowski. W środku defensywy partnerem Kamila Glika ma być Łukasz Szukała, który zdecydowanie wygrywa rywalizację z Thiago Cionkiem. Tak głosowaliście.

Wiele emocji od dawna wzbudza obsada lewej strony polskiej obrony. Zapytaliśmy, czy umieścilibyście tam Artura Jędrzejczyka, czy Macieja Rybusa. 64 - 36 proc. wygrywa Jędrzejczyk.

Waszą ogromną sympatią cieszy się Jakub Błaszczykowski. Mimo problemów z kontuzjami oraz zmiany klubu, na Kubę jako prawego pomocnika stawia aż 78 proc. głosujących.

15 proc. chciałoby tam widzieć Sławomira Peszkę.

Na lewej pomocy aż 82 proc. z Was widziałoby Kamila Grosickiego, a tylko 18 proc. - Macieja Rybusa.

W środku pola partnerem Grzegorza Krychowiaka powinien być, Waszym zdaniem, Karol Linetty (27 proc.). Wiadomo jednak, że pomocnik Lecha Poznań nie zagra z Niemcami z powodu kontuzji.

Następnymi w kolejce są: Tomasz Jodłowiec i Sebastian Mila (po 24 proc.)

O Roberta Lewandowskiego i Arkadiusza Milika nawet nie pytaliśmy, bo ich sytuacja wydaje się niezagrożona.

Ciekawe, czy Nawałka posłucha Waszych sugestii? Wystawi "Fabiana" i Kubę? Jak myślicie?

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2016!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy