Reklama

Reklama

Mecz Niemcy - Polska. Karol Linetty nie zagra z Niemcami

Karol Linetty nie zagra w reprezentacji Polski w meczu z Niemcami. Taką decyzję podjął lekarz kadry. Pomocnik Lecha Poznań doznał urazu głowy, gdy dostał piłką kopniętą przez Jakuba Błaszczykowskiego.

Interia zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Niemcy - Polska! Początek w piątek o 20.45

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji na urządzenia mobilne

Dolegliwości spowodowane odniesionym na środowym treningu reprezentacji Polski urazem głowy są przeciwwskazaniem do maksymalnego wysiłku fizycznego. Z tego powodu lekarz drużyny narodowej, Jacek Jaroszewski, podjął decyzję o nie braniu Karola Linettego pod uwagę przy ustalaniu przez selekcjonera Adama Nawałkę składu na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Niemcami.

Reklama

"Biało-czerwoni" z mistrzami świata zagrają 4 września o 20.45 we Frankfurcie nad Menem.

- Ma uraz głowy, którego nabawił się podczas treningu - mówił na środkowej konferencji doktor Jaroszewski. Jak się okazało, pomocnik Lecha oberwał piłką kopniętą przez Jakuba Błaszczykowskiego. - Kuba wykonywał rzut wolny i Karol jako pierwszy wybiegł z muru i oberwał. Był trochę oszołomiony, dlatego mimo zapowiedzi nie pojawił się na konferencji prasowej - uzupełnił Bogdan Zając, asystent selekcjonera.

Niemniej jednak pomocnik Lecha Poznań zostaje z reprezentacją, z którą będzie przygotowywał się do spotkania z Gibraltarem, które odbędzie się już w poniedziałek o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2016!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy