Reklama

Reklama

Mecz Niemcy - Polska. Grzegorz Krychowiak: Zwycięstwo daje nam trzy punkty, tak samo jak z Gibralter

- Otoczka tego typu meczów jest inna, ale staramy się do niego podchodzić jak do pozostałych. Zwycięstwo daje nam trzy punkty, tak samo jak triumf z Gibraltarem – powiedział Grzegorz Krychowiak na konferencji przed piątkowym meczem z aktualnymi mistrzami świata Niemcami.

Interia zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Niemcy - Polska! Początek w piątek o 20.45

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji na urządzenia mobilne

Na konferencji prasowej Niemców Mario Goetze powiedział, że od pierwszej minuty chcą udowodnić, że są lepsi od Polaków.

- Dla mnie to jest jak normalne podejście. Każdy zawodnik chce wygrać, walczyć, dać z siebie wszystko. My podobnie podchodzimy do spotkania. Przyjechaliśmy wygrać i zrobić kolejny krok do mistrzostw Europy we Francji. Chcemy udowodnić, że nasza praca przynosi efekty i jesteśmy coraz mocniejsi - dodał Krychowiak.

Reklama

W pierwszym meczu z Niemcami Polacy wygrali 2-0.

- Nasza drużyna bardzo się zmieniła. Nie tylko patrząc na ten mecz z Niemcami, ale na całe eliminacje. Zyskaliśmy pewność siebie. Chcemy wywalczyć dobry rezultat, który przybliży nas do mistrzostw Europy - stwierdził Arkadiusz Milik.

Milik strzelił wtedy pierwszego gola.

- Mam nadzieję, że najważniejsze i najlepsze mecze w moim wykonaniu jeszcze przede mną. Gdzieś to pierwsze spotkanie siedzi w mojej głowie, ale to bardziej dziennikarze mi o nim przypominają - dodał Milik.

W przerwie letniej Łukasz Szukała zmienił klub. Opuścił Arabię Saudyjską i trafił do tureckiego Osmanlisporu.

- Nie chcę mówić o mojej sytuacji klubowej. Jakbym nie był przygotowany, to nie przyjechałbym na zgrupowanie reprezentacji. Czy grałem, czy nie grałem, to teraz nie jest ważne - powiedział Szukała.

Mecz Niemcy - Polska w piątek o godzinie 20:45.

Sprawdź sytuację w "polskiej" grupie eliminacji Euro 2016!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL