Reklama

Reklama

Matty Cash zagra w reprezentacji Polski? PZPN odpowiada na doniesienia

PZPN zareagował na doniesienia angielskich mediów, które sugerowały, że 24-letni obrońca Matty Cash może zagrać w reprezentacji Polski. Rzecznik prasowy oraz team manager naszej kadry poinformował, że jest to niemożliwe. Powód jest - można by rzecz - prozaiczny. Cash nie posiada polskiego obywatelstwa.

Dziennikarze "Daily Mail" poinformowali, że Cash znajdował się na radarach przedstawicieli polskiej federacji już od dłuższego czasu.

- Moja matka jest pół-Polką i mówi biegle w tym języku. Był kontakt z moim agentem w sprawie gry dla reprezentacji Polski i to jest sytuacja, której się przyjrzę - mówił gracz w wywiadzie z zeszłego roku. Z doniesień można było wyczytać, że podczas najbliższej przerwy reprezentacyjnej PZPN ma podjąć dalsze rozmowy z piłkarzem (więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ - kliknij!).

Reklama

Matty Cash zagra w reprezentacji Polski? PZPN reaguje

Te rewelacje zdementował jednak rzecznik prasowy oraz team manager reprezentacji Polski - Jakub Kwiatkowski.

- Widzę, że angielscy dziennikarze "wiedzą" więcej, co dzieje się w polskiej kadrze. Nie było i nie ma tematu gry Matthew Casha w reprezentacji Polski. Tematu nie może być, bo Cash nie ma polskiego obywatelstwa - napisał Kwiatkowski na Twitterze.

Cash jest obecnie piłkarzem Aston Villi, do której trafił w ubiegłym roku. W tym sezonie rozegrał pięć meczów w Premier League i strzelił w nich jednego gola.

TB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje