Reklama

Reklama

Marek Koźmiński zdradził plan przygotowań Polaków do Euro 2016

- Plan już jest znany. Zgrupowania będą podzielone na trzy fragmenty - zdradził wiceprezes PZPN Marek Koźmiński w "Sportowej Niedzieli", jak reprezentacja Polski będzie się przygotowywać do Euro 2016.

W sobotę w Paryżu odbyło się losowanie grup Euro 2016. Polacy trafili na Niemcy, Ukrainą i Irlandię Północną.

"Trener Adam Nawałka rozpocznie zgrupowaniami w Polsce i będziemy wracali do korzeni. Mamy w Polsce wspaniałe ośrodki. Reprezentacja na co dzień będzie obcowała z presją, która będzie narastała z dnia na dzień. Trzeba umieć sobie z nią poradzić i z nią żyć. Jestem przekonany, że damy radę" - powiedział Koźmiński.

"Zgrupowania będą podzielone na trzy fragmenty. Pierwszy typowo relaksujący nad polskim morzem. Mało futbolu lub w ogóle. Następnie zawodnicy pojada do Arłamowa i już tam rozpoczną konkretne przygotowania, a później już tylko szlif, który będzie uwieńczony jednym lub dwoma spotkaniami towarzyskimi. Potem jedziemy do Francji, wiemy już, gdzie tam będziemy przebywać. La Baule jest to ośrodek nad Atlantykiem, troszeczkę z boku. Myślę, że to jest to, czego zawodnicy potrzebują, co trener sobie wymarzył" - podkreślił wiceprezes PZPN.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy