Reklama

Reklama

Maciej Stolarczyk zrezygnował z prowadzenia młodzieżowej reprezentacji Polski

Maciej Stolarczyk nie będzie już selekcjonerem młodzieżowej reprezentacji Polski do lat 20. Złożył rezygnację i chce skupić się na pracy w Pogoni Szczecin.

Do tej pory Stolarczyk łączył dwie funkcje, trenera reprezentacji i dyrektora sportowego Pogoni, którą to funkcję pełni od 2015 roku.

- Po analizie momentu, w którym jest Pogoń i tego, co przed klubem, doszedłem do wniosku, że chcę rozwijać ten projekt - powiedział Stolarczyk, cytowany na stronie klubu.

- Przed nami wiele celów do zrealizowania. Mam na myśli m.in. budowę nowego stadionu, Regionalnego Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży, umocnienia pozycji Akademii w kraju, ale również w kontekście silnego zaplecza pierwszej drużyny. To wszystko miało wpływ na moją decyzję - wyjaśnił.

Reklama

- Dziękuję włodarzom PZPN za świetną współpracę i możliwość pracy z najzdolniejszą młodzieżą w naszym kraju. Dziękuję również współpracownikom, to był zaszczyt pracować dla reprezentacji - podkreślił Stolarczyk.

Stolarczyk pracował najpierw w sztabie szkoleniowym reprezentacji do lat 20, a w 2016 roku Polski Związek Piłki Nożnej powierzył mu funkcję selekcjonera młodzieżówki.

WS

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL