Reklama

Reklama

Łukasz Teodorczyk dodatkowo powołany na towarzyski mecz ze Szkocją

Napastnik Lecha Poznań Łukasz Teodorczyk został dodatkowo powołany do piłkarskiej reprezentacji Polski na towarzyski mecz ze Szkocją. Dojedzie na zgrupowanie kadry w poniedziałek.

Spotkanie odbędzie się 5 marca o godzinie 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Informacja o dodatkowym powołaniu Teodorczyka pojawiła się w niedzielę na oficjalnym Twitterze Polskiego Związku Piłki Nożnej. Napastnik jest ósmym piłkarzem z polskiej ekstraklasy, na którego postawił selekcjoner Adam Nawałka.

Teodorczyk przyczynił się w sobotę do zwycięstwa "Kolejorza" nad Piastem Gliwice 4-0. Zdobył jedną z bramek i w tym sezonie ma ich już 12.

Szkoci będą również jednym z grupowych rywali biało-czerwonych w eliminacjach Euro 2016.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama