Reklama

Reklama

Łukasz Piszczek opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski

To kolejny cios dla reprezentacji Polski. Łukasz Piszczek doznał kontuzji kolana i jest trzecim piłkarzem, który opuścił zgrupowanie kadry.

Uraz Piszczka był długo ukrywany. Zawodnik jako jeden z nielicznych tuż po meczu z Danią nie przeszedł przez strefę przeznaczoną na wywiady, a bocznym wyjściem wyszedł ze stadionu.

Reklama

Jak się okazuje, prawy obrońca reprezentacji Polski w spotkaniu z Danią doznał kontuzji kolana. O sprawie poinformował rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski, który pisze o "lekkim urazie kolana".

Jednocześnie Piszczek opuścił zgrupowanie, a dalsze leczenie przejdzie w klubie.

To już trzeci piłkarz, który w krótkim czasie wykruszył się z kadry przed meczem z Armenią (wtorek, godz. 20.45). Pierwszym jest Arkadiusz Milik, który zerwał więzadła krzyżowe i czeka go kilkumiesięczna przerwa.

Drugim jest Michał Pazdan, jeden z ważniejszych ludzi w polskiej defensywie. Piłkarz Legii już na zgrupowanie przyjechał jednak z urazem, a lekarze nie potrafili postawić go na nogi.

Kolejnym kontuzjowanym obrońcą jest też Piszczek. W związku z jego urazem Adam Nawałka będzie miał ograniczone pole manewru przy wyborze składu na mecz z Armenią. Prawdopodobnie gracza Borussii Dortmund zastąpi przesunięty na prawą stronę Artur Jędrzejczyk, a lewym obrońcą będzie Maciej Rybus.

Dowiedz się więcej na temat: Łukasz Piszczek | El. MŚ 2018

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje